27.02.2014., Gradski bazen Gruz, Dubrovnik - Triglav jadranska vaterpolo liga 2013/2014., 17. kolo, VK Jug CO - VK Primorje EB. Nikola Janovic.  Photo: Grgo Jelavic/PIXSELL
Grgo Jelavic/PIXSELL
05.02.2016.
u 22:48

Jug je pobijedio Vojvodinu 20-6, a Partizan i Mladost su odigrali 5-5

U susretu 13. kola regionalne vaterpolske lige Jug Croatia osiguranje je na plivalištu Gruž deklasirao Vojvodinu 20-6 upisavši i 12. pobjedu uz jednu utakmicu manje.

Jug je već na poluvremenu imao devet golova viška (10-1), a u nastavku susreta samo je povećao prednost. Pavo Marković je bio i najbolji strijelac utakmice sa šest postignutih golova, tri je zabio Josip Vrlić, po dva su dali Loren Fatović, Marko Bautović, Felipe Perrone i Paulo Obradović.

U sudaru direktnih suparnika za četvrto mjesto Partizan i Mladost su na bazenu Banjica odigrali 5-5. Domaćin je stigao do boda golom Ognjena Stojanovića sa igračem više 26 sekundi prije kraja susreta. Za Mladoast su golove zabili Luka Bukić (2), Ivan Milaković (1), Andro Gagulić (1) i Andrija Bašić (1), dok je Ivan Marcelić sakupio 11 obrana.

Na ljestvici vodi Jug CO sa 36 bodova, drugi je Jadran HN sa šest bodova manje, a na trećem mjestu je Primorje EB sa 27 bodova i dvije utakmice manje.