Pregled dana navigacija vecernji list strani nogomet
''PETARDA'' BILBAOU

VIDEO Modrić briljantno asistirao Benzemi s udaljenosti od 50 m!

Zbog majstorija kao što je bilo ovo dodavanje, Luka i nosi dres Madriđana

Luka Modrić bio je sjajan u Realovoj pobjedi nad Athletic Bilbaom! Bio je u početnoj postavi, odigrao cijeli susret i asistirao Benzemi za prvi Realov pogodak u 12. minuti. Naš reprezentatvni veznjak dijagonalnom je loptom uposlio Benzemu na udaljenosti od oko pedesetak metara, a francuski reprezentativac nije imao puno posla već samo pogurati loptu u gol.

.U 30. minuti na 2:0, postavioje  Ramos, dvije minute kasnije strijelac je ponovno Benzema, ovoga puta na asistenciju Callejona. Pred kraj prvog dijela na 3:1 smanjili su domaćini preko Gomeza, a u 56. minuti za Real je strijelac Özil, na dodavanje Benzeme. U 72. minuti Khedira je zabio za 5:1 pa su Mourinhovi izabranici stali s ''gaženjem'' protivnika.

Poredak nakon 12. kola: Barcelona 34, Atletico Madrid 28 (-1), Real Madrid 26, Malaga 19, Betis 19, Valencia 18...

>>>Marca i Karanka hvale Modrića: Bio je najbolji igrač utakmice!