Pregled dana navigacija strani nogomet
Chelsea

Torres: Nismo igrali najljepše, ali smo iskoristili svoje oružje

Torres je u 80. minuti ušao u igru umjesto Drogbe, a deset minuta kasnije zabio je za Chelsein remi (2:2) na Nou Campu protiv Barcelone u uzvratnoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka

- To je nogomet, ne pobjeđuje uvijek bolji. Protiv Barcelone morali smo igrati ovako iako to možda i nije najljepši način. No, iskoristili smo svoje oružje, dobro smo odradili posao, a nas je u život vratio Ramiresov pogodak - kazao je Torres.

- Svi smo zaslužni za ovaj rezultat. Momčadski duh je bio nevjerojatan. Sat je išao tako sporo u drugom poluvremenu, a tek kad je Torres zabio pogodak osjetio sam olakšanje, ušli smo u finale - kazao je Lampard.

Branič Ashley Cole je istaknuo kako su svi igrači vjerovali da mogu izbaciti Barcelonu.

- Vjerovali smo u sebe iako su mnogi sumnjali da možemo izbaciti Barcelonu. Prije tri ili četiri mjeseca nitko nam nije davao šansu da možemo proći do finala, no uspjeli smo! Vidjeli ste želju i borbenost, a to ne možete pobijediti - istaknuo je Cole.

A Gerard Pique završio je u bolnici tijekom poluvremena. Barcelonin se branič u 15. minuti sudario sa svojim vratarom Victorom Valdesom. Dobio je udarac u glavu i nekoliko je trenutaka izgledao dezorijentirano.

Liječnici su mu na terenu ukazali prvu pomoć, ali je u 26. minuti ipak morao izaći s terena.