navigacija strani nogomet
Premijerna liga

Nikica Jelavić eksplodirao, s dva gola donio bod Evertonu

Nikica Jelavić pogotke je postigao u 23. i 61. minuti, a bili su to njegovi treći i četvrti u osmom nastupu za Everton.

Nikica Jelavić opet je zablistao u dresu Evertona! Hrvatski je reprezentativac postigao dva pogotka na gostovanju plavih kod Norwicha, dvaput je svoju momčad dovodio u vodstvo. No, ipak je to bilo dovoljno samo za bod. Prvo je Everton Jelavić doveo u vodstvo u 23. minuti, pa zatim i u 61., no dvaput su se domaći vraćali u život i na kraju se izborili za bod. Bili su to Jelavićevi treći i četvrti pogodak u osmom nastupu za klub s Goodison parka.

Ostali rezultati: Bolton (Klasnić je u igru ušao u 61. minuti) - Fulham 0:3, Chelsea - Wigan 2:1, Liverpool - Aston Villa 1:1, WBA - Blackburn 3:0.

Poredak: Man. United 76(-1), Man. City 71(-1), Tottenham 58, Arsenal 58(-1), Chelsea 56