Najbolja slovenska skijašica želi postolje u Zagrebu
Tina Maze: U sezoni je ljubav u drugom planu
– Kao dijete svirala sam piano pa volim zasvirati kada ga ugledam. No, ne znam dovoljno improvizirati da bih zasvirala s Ivicom – kaže Tina.
Najbolja slovenska skijašica došla je u Zagreb kao druga u poretku slalomašica. Tina Maze ističe da nikad nije tako stabilno vozila slalom, pa je nije teško zamisliti na sljemenskom postolju.
– Nadam se i da će hrvatski navijači navijati za mene. Kad sam ovdje došla prvi put ništa mi nije bilo jasno, no sada osjećam da se mogu boriti za postolje. No, muči me veleslalom.
Među članovima tima je i njezin intimni partner Andrea Massi, isprva njezin kondicijski trener, a danas puno više.
– Bez obzira na to što se mi, kao dva jaka karaktera, i posvađamo, to je ipak prednost kada ste stalno uz osobu koju volite. Nažalost, u ovom ludom ritmu Svjetskog kupa često nemamo vremena za sebe. Dok traje sezona najvažniji su rezultati, pa je ljubav u drugom planu.
S obzirom na to da je Vonn toliko moćno krenula, Tina ne razmišlja o jurišu na ukupnu pobjedu premda kao skijašica koja je pobjeđivala u četiri discipline na to ima pravo.
– Najveća mi je želja ove sezone pobijediti i u superveleslalomu.
>> Cijeli tekst pročitajte u tiskanom izdanju Večernjeg lista <<




















Najkomentiranije
Karamarko: Nikolić će se morati dobro prati od...
Nikolić: Nisam rekao da je Vukovar srpski grad,...
'Suradnja sa Srbijom moguća ako će poštovati in...
Linić radnicima: Ako kažu da nemaju za doprinos...
Božo Dimnik: Istina je, posudio sam Mesiću nova...
Milijan Brkić glavni tajnik HDZ-a, Damir Sesveč...