Pogledajte pogodak: Olić izvozao golmana i zabio Werderu

'Wolfsburg's Ivica Olic plays the ball during the German Bundesliga soccer match between VfL Wolfsburg and Bayern Munich, at the Volkswagen Arena in Wolfsburg, Germany, 15 February 2013. Photo: Sebas
Sebastian Kahnert/DPA/PIXSELL
20.04.2013.
u 20:25

Ivica Olić upisao se u strijelce u pobjedi Wolfsburga kod Werdera 3:0. Ola je zabio drugi gol.

Ivica Olić ponovo se upisao u strijelce. Wolfsburg je u 30. kolu Bundeslige slavio kod Werdera 3:0, a drugi gol postigao je Ivica Olić u 27. minuti.

Olić je iskoristio dubinsku loptu iza leđa obrane, sam krenuo na vratara Mielitza, mirno ga zaobišao i pogodio praznu mrežu.

Prvi gol na utakmici postigao je Arnold u 13. minuti, a točku na i stavio je Diego golom s 11 metara u 66. minuti.

Olić je odigrao čitavu utakmicu, dok Ivan Perišić zbog ozljede nije bio u kadru.