Nikica Jelavić ušao s klupe pa zabio dva gola Blackburnu!

'Nikica Jelavic, Everton Photo: Press Association/Pixsell'
PA/Pixsell
27.07.2013.
u 18:11

Hrvat je u igru ušao u 46. minuti, u 55. zabio je za 2:0, a u 78. za 3:0.

Nikica Jelavić zabio je dva gola u pobjedi Evertona 3:1 u prijateljskoj utakmici protiv Blackburna.

U Hamburgu su HSV i milanski Inter igrali 1:1. U domaćem sastavu Milan Badelj je igrao do 85. minute, a Ivo Iličević nije bio u kadru, kao i Mateo Kovačić u momčadi iz Milana.

Ivan Rakitić s kapetanskom trakom oko ruke igrao je 82 minute na poziciji defenzivnog veznog u pobjedi Seville 3:1 protiv kolumbijske Barcelone na turniru u Paragvaju.

Tottenham je sa čak 6:0 (hat-trick Defoa) u Hong Kongu svladao selekciju južne Kine, a zbog lakše ozljede nije konkurirao Gareth Bale. Manchester City je pogotkom Džeke s 1:0 pobijedio je Sunderland.