FINALE PEKINGA STALO KOD 2:2
Čilić i Đoković čekaju da se nebo smiluje
Pri sasvim izjednačenom rezultatu (2-2 u gemovima, 40-40 u petom gemu na servis srbijanskog tenisača) kiša je prekinula finalni meč ATP turnira u Pekingu između Marina Čilića i Novaka Đokovića.
Čilić je došao do vodstva 40-15 i dvije break-lopte u istom gemu, te je glavni sudac pustio dva poena za slučaj da Hrvat realizira jednu od break-lopti. Za to je vrijeme kiša već navlažila teren te su skupljači lopti morali prionuti poslu, ručnicima su počeli sušiti teren, posebice njegove linije.
Što mislite, kome će prekid zbog kiše više pomoći? Može li Čilić nastaviti u istom ritmu kao dosad? KOMENTIRAJTE!
Čilić je tri break-lopte propustio i u prvom gemu finala. Đoković nije dosad imao niti jednu.
U nastavku nedjeljnog programa još bi ženski finale trebale odigrati Svjetlana Kuznjecova i Agnieszka Radwanska.
U Pekingu je plus šest sati s obzirom na srednjeeuropsko vrijeme.




















11.10.2009. u 11:51h ljiljana je napisao/la:
pale netrebas da letis pred rudu prvo skoci pa onda reci hop ok, naravno dace pobjedu da odnese Cilic zato sto je sposobniji i bolji od Dzokovica, good luck to Mr.Cilic!!!!!!!
12
Pohvali Pokudi