Rijeka  je u 22. kolu HNL-a na domaćem terenu svladala Lokomotivu 3:2
Nel Pavletic/PIXSELL
25.12.2022.
u 21:51

Za Konyaspor je prvo poluvrijeme igrao Domagoj Pavičić, dok je Robert Murić ušao u igru u 71. minuti.

U susretu 15. kola turskog nogometnog prvenstva Konyaspor i Alanyaspor odigrali su 2-2, a za domaći sastav nastupili su hrvatski nogometaši Robert Murić i Domagoj Pavičić. Bio je to susret u kojem je Konyaspor poveo 1-0 golom Amira Hadžiahmetovića iz jedanaesterca u 22. minuti. Izjednačio je Furkan Bayir u 65. minuti, da bi Ahmed Hassan Koka iz kaznenog udarca doveo goste u prednost.

Domaćin je izvukao bod iz još jednog jedanaesterca koji je Hadžiahmetović realizirao u 11 minuti nadoknade.

Bivši igrači Rijeke u Konyaspor su stigli u lipnju ove godine potpisavši trogodišnje ugovore.

Vodeći sastav lige Galatasaray je kod kuće pobijedio Istanbulspor sa 2-1.

Oba gola za pobjednički sastav zabio je Bafetimbi Gomis (15, 37), dok je za goste strijelac bio Mehmet Yesil u 82. minuti.

Na ljestvici vodi Galatasaray sa 30 bodova, Fenerbahče ima 29, a Adana i Basaksehir po 27 bodova. Konyaspor se nalazi na šestoj poziciji sa 25 bodova.