cedevita
Daniel Kasap/Pixsell
06.03.2012.
u 22:30

U 23. kolu regionalne košarkaške ABA lige Cedevita (18-5) je nakon 50 minuta igre pobijedila Cibonu (12-11) 106:102.

Dva produžetka i 50 minuta čiste igre bilo je potrebno trenutačno drugoplasiranoj Cedeviti (omjer pobjeda i poraza 18-5), da u 23. kolu regionalne košarkaške ABA lige u hrvatskom derbiju sa 106:102 bude bolja od Cibone (12-11).

Nakon što je osnovni dio završio 84:84, odluka o pobjedniku nije pala ni nakon dodatnih pet minuta (95:95), pa se ušlo i u drugi produžetak u kojemu je više koncentracije ipak pokazala momčad Dražena Anzulovića.

Kod pobjednika je briljirao centar Miro Bilan sa 27 koševa i 10 skokova, a u sastavu Jasmina Repeše prvo ime bio je Tomislav Zubčić sa 24 koša i 13 skokova.