Pobjedu Medvjedima donio NHL igrač Jeffrey

'DustinJeffrey_nnn_ziv_13101'
''
14.10.2012.
u 19:53

Hokejasi Medveščaka pobijedili su nakon produzetaka Dornbirn 4:3 (Waugh, Miller, Jeffrey dva gola).

Dustin Jeffrey još je jednom pokazao kako će veliko pojačanje biti za Medveščak. U pobjedi medvjeda 4:3 u gostima kod Dornbirna Jeffrey je zabio dva gola, prvo za 3:1, a potom i odlučujući u drugoj minuti produžetka. Po jedan gol zabili su Waugh i Miller. Medvjedi su utakmicu trebali rješiti puno prije produžetaka, jer nakon što je Dornbirn poveo 1:0, medvjedi su preokrenuli na 1:3, potpuno dominirali, no onda su u samo dvije minute (52. i 53.) primili dva gola.

- Sretan sam što sam postigao svoje prve golove za Medveščak, ali oni su rezultat dobre igre cijele momčadi.. Trebali smo utakmicu završiti u 60 minuta, ali najvažnije je da smo pokazali karakter i u produžecima osvojili i drugi bod – rekao je junak Jeffrey.

Rezultati 12. kola: RB Salzburg – Olimpija 6:3, Linz – Innsbruck 5:4 (p), Dornbirn – Medveščak 3:4 (p), Znojmo - Vienna Capitals 3:4 (p), Alba – Graz 3:2, KAC – Villach 2:5.

Poredak: Villach 23, Vienna 21, KAC 16, Medveščak 15, Graz 14... (kl/VLM)