Medveščak pobijedio Dornbirn 4:2, Zanoški izgubio s KAC-om

khl medveščak (1)
Dalibor Urukalović/Pixsell
14.12.2012.
u 21:50

Nakon 30 kola vodeća je Vienna sa 43 boda, Medveščak ima bod manje, dok Znojmo na trećem mjestu ima 38 bodova

Odlazak Tomija Zanoškog ipak nije toliko utjecao na momčad Medveščaka, jer medvjedi su jučer u Dornbirnu slavili s 4:2 (3:1, 0:1, 1:0). Dornbirn je poveo već u 35. sekundi preko MacMillana, no medvjedi su golovima Waugha, Bucka i Frasera već u 15. minuti preokrenuli na 3:1. Nadu domaćinu golom u 28. minuti dao je Feichtner, no konačnih 4:2 u 60. minuti postavio je Koren.

Robert Kristan bio je odličan na golu Medveščaka, imao je 29 obrana (94 posto).

Svoju prvu utakmicu za KAC jučer je odigrao i Tomi Zanoški. Odmah je zaigrao u drugoj liniji (kod Raymonda je u posljednje vrijeme bio u 3. ili 4.), a njegov novi klub izgubio je kod Albe Volan 2:1. Tomi je sigurno popričao s igračem Albe Frankom Banhamom, koji je iz Medveščaka također otišao zbog Raymonda. Sljedeću utakmicu medvjedi igraju u utorak u Ledenoj dvorani protiv Innsbrucka.

Rezultati 30. kola: Dornbirn - Medveščak 2:4, Olimpija - Graz 3:0, Villach - Linz 2:1, Innsbruck - Orli Znojmo 1:2.

Poredak: Voenna Capitals 43, Medveščak 42, Graz 38, Villach 38, Znojmo 38 bodova...