Blohin pogodio: Kranjčara poslao na klupu pa pobijedio

'FC Dynamo Kiev president Igor Surkis (L) and the newly appointed head coach of the club and coach of the Ukrainian National football team, Oleg Blokhin, shake hands on September 26, 2012 during Blokh
'SERGEI SUPINSKY'
28.09.2012.
u 18:37

Oleg Blohin debitirao je pobjedom na klupi kijevskoga Dinama, to je slavnom izborniku ukrajinske reprezentacije ujedno bio i trenerski debi na klupi kluba iz svoje zemlje

U utakmici ukrajinskog prvenstva Kijevljani su kod kuće, pogotkom Raffaela, pobijedili Zorju iz Luganska sa 1:0 (0:0).

Pogodak je u 81. minuti postigao Raffael, koji je deset minuta prije zamijenio Niku Kranjčara.

Ognjen Vukojević odigrao je cijelu utakmicu.

Bila je to ujedno i posljednja provjera kijevskoga Dinama prije utakmice Lige prvaka sa zagrebačkim imenjakom, u srijedu u Kijevu.