Objavljeno vijesti danas: 18
SLALOM U ST. MORITZU

Ivica Kostelić završio na 38. mjestu: Je li mu ovo bila posljednja utrka u karijeri?

Ivica Kostelić
1/7
19.02.2017.
u 14:16

Ivica je nakon prolaska kroz cilj pobjedonosno podignuo ruke, a publika je hrvatskog veterana nagradila velikim pljeskom

Ivica Kostelić s 37 godina je završio na 38. mjestu u utrci slaloma na Svjetskom prvenstvu u  St. Moritzu. Ivica je na mjestu na kojem je prije 14 godina osvojio svjetsko zlato krenuo sa startnim brojem 54 i nakon prve vožnje bio je 46. Na kraju je imao 7.95 sekundi zaostatka.

Ivica je nakon prolaska kroz cilj pobjedonosno podignuo ruke, a publika je hrvatskog veterana nagradila velikim pljeskom. No, još uvijek ne znamo je li mu ovo bila posljednja utrka u karijeri.

- Uskoro ćete saznati - tajanstveno je rekao Ivica.

Istok Rodeš sa startnim brojem 39 završio je na 30 mjestu (+ 4,88), dok je Matej Vidović s brojem 31 bio 35 (+5,41).

Svjetski prvak je Austrijanac Marcel Hirscher koji je imao 68 sekundi prednosti ispred sunarodnjaka Manuela Fellera i tako obranio naslov. Treći je bio Nijemac Felix Neureuther.