• OBJAVA: 23.12.2009 / 16:57
  • PRIKAZA: 3615

Odmah poslije Austrije, omiljeno je odredište domaćih zvijezda Gorski kotar

Nakon blagdana poznati Hrvati bježe na austrijska skijališta

Djeca su najčešće glavni razlog što slavni avanturisti skije i daske za bordanje zamjenjuju sanjkama.

Povećaj Nakon blagdana poznati Hrvati bježe na austrijska skijališta
Lana Klingor obožava bordanje, ali će s kćeri radije sanjkati
  • Lana Klingor obožava bordanje, ali će s kćeri radije sanjkati – Krećem negdje početkom siječnja. Još nisam odabrala skijalište, ali Austrija sigurno – kaže Vlatka Pokos Skijat će i Dolores Lambaša i Josip Dikan Radeljak, ali nisu htjeli otkriti koje će odredište odabrati za svoje romantično zimovanje Jole: Poslije Nove ostavit ćemo djecu kod bake, a potom supruga i ja idemo do Kupresa, Jahorine i Italije Zijad: Zbog poslovnih obveza na odmoru ću biti kraće, no zato će moja supruga i kći uživati do mile volje Jasna Nanut sprema se na sanjkanje u Gorski Kotar
  • Saša Kopljar možda skokne do Gorskog kotara ili do Jahorine
Piše: Maja Car/VLM, Lana Čulig/VLM, Ivana Čulić/VLM

Među tisućama hrvatskih skijaša koji će u siječnju pohrliti na snježne padine naći će se i mnoga poznata lica. Nakon prepunih božićnih i novogodišnjih stolova, višak kalorija potrošit će uživajući u bijelom sportu, a sudeći prema njihovim odredištima, najviše će ih se moći susresti u Austriji, kamo ide i Vlatka Pokos.

Intrigantni susreti
– Krećem negdje početkom siječnja. Još nisam odabrala skijalište, ali Austrija sigurno – veli Vlatka koja skija već osam godina. Ide s prijateljima, a za skijanje ima samo riječi hvale.

– To je nešto najljepše na svijetu, pravi odmor. Tko nije probao, ne zna što propušta – kaže ona.

Skijat će i Dolores Lambaša i Josip Dikan Radeljak, ali nisu htjeli otkriti koje će odredište odabrati za svoje romantično zimovanje. Samo neka pripaze da se sanjkama ne zalete u Vlatkicu na skijama. Ona bi pak na austrijskim skijalištima mogla susresti obitelj Zijada Gračića koja u Sankt Jakob odlazi već godinama.

– Zbog poslovnih obveza, postoji mala mogućnost da na odmoru budem kraće nego inače, no zato će moja supruga Katarina i kći Korina uživati do mile volje – rekao nam je Zijad Gračić.

Svojoj zimskoj ljubimici Austriji poslije tri godine vraća se i Lana Klingor koja je nakon rođenja malene Kiare uzela stanku od divljanja bijelim bespućima.

– Kiara je sad dovoljno stara da nam se može pridružiti, iako mislim da ćemo ove godine više vremena provesti na sanjkama, a manje na skijama i daski za bordanje – rekla je Lana.

Iz istih se razloga od skijaških akrobacija neko vrijeme suzdržavao i pjevač Jole.

– Prošle godine zbog rođenja druge kćeri Eme nisam guštao u skijanju, ali zato ćemo nakon Nove godine Ana i ja krenuti u snježnu avanturu. Djecu ćemo ostaviti baki na čuvanje jer su još premalene za takvo putovanje. Ivu smo odlučili tek sljedeće godine povesti na zimovanje. Malo ćemo skoknuti do Kupresa i Jahorine, a za kraj ostavljamo Italiju – otkrio nam je Jole.

Što dalje od Zagreba
Jasna Nanut nije se bavila skijanjem godinama, ali ga obožava i planira mu se vratiti, a do tada...

– Moja kći Kimi još je premalena za skijanje pa ćemo ove godine na sanjkanje u Gorski kotar. Ali za dvije godine stajemo na skije – kaže voditeljica “Trenutka istine”. A i njezin kolega Saša Kopljar ima slične planove.

– Ma, nama je samo bitno da se maknemo iz Zagreba, tako da možda skoknemo do Gorskog kotara ili do Jahorine. Važno je jedino da smo zajedno – zaključio je voditelj Nove TV.

Ocijeni:
  • Trenutno 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2
+ -
24.12.2009. u 07:03h doktorica je napisao/la:
Neki i nisu baš tako mlađahni a imaju i osteoporozu-ali glavno da se ide na skijanje pa makar se polomili.
Prijavi komentar
0
+ -
23.12.2009. u 22:08h marx je napisao/la:
Marko Perković Thompson, definitivno jedno od najjačih estradnih imena, odlučio je izabrati Miroslava Tuđmana kao kandidata kojemu će dati svoju nepodijeljenu podršku.
U cijelosti Vam prenosimo pismo podrške Marka Perkovića Thompsona sinu prvog predsjednika Hrvatske:

"Ne trebam vam posebno isticati koliko su važni ovi izbori i koliko je važno imati predsjednika koji će štititi ovu zemlju i njezine nacionalne interese. Ovo su sudbonosna vremena pa je važno da i sada pokažemo zajedništvo i snagu poput onoga iz vremena početkom 90-tih.

Svakom domoljubu, branitelju, katoliku i čovjeku dobre volje, koji voli Hrvatsku sada mora proraditi savjest i mora od ovih dvanaest kandidata birati čovjeka od povjerenja, čovjeka za kojega misli da bi bio najsposobniji i najhrabriji oduprijeti se zlim silama koje Hrvatsku žele vidjeti na koljenima te koji ovu slobodu krvlju stečenu žele uzeti ovom narodu, kao i onima koji nama katolicima žele Boga izbaciti iz našeg života, odnosno žele uništiti Obitelj, jer je Obitelj stup društva koje obećava budućnost. Za čovjeka koji se može oduprijeti onima kojima je naša Crkva i naša tradicija nešto nazadno, a naše vrijednosti nešto sporno, namećući nam neke 'druge vrijednosti' koje nikad nisu živjele u našem narodu.

Znamo koliko se pojedinci trude optužiti ovaj narod stavljajući nam na teret fašizam, nacizam, ideologije koje su davno mrtve, a koje nisu nikada ni živjele u ovom narodu. Živjela je i danas živi samo ideja o slobodnoj i sretnoj Hrvatskoj.

Zbog te ideje i danas nas uporno vraćaju u prošlost, nameću nam teret krivnje, optužuju nas izmišljotinama koje svojom prljavom politikom kreiraju i šalju u svijet ne bi li dobili potporu od centara moći, koji tu imaju neke svoje druge interese.

Nemojte da vas zbuni medijsko favoriziranje pojedinih kandidata, jer znamo čiji su to mediji. 'Oni' jedino u tim medijima nalaze svoje utočiste i snagu. Vidljivo je da se boje profesora Tuđmana pa ga namjerno ignoriraju i ne svrstavaju među ozbiljne kandidate.

Smatram da nitko nema pravo na dan izbora ne izaći na izbore, također smatram da nijedna javna osoba pa tako i ja nema pravo šutjeti, jer time pere ruke i prebacuje odgovornost na druge.

Oni koji u ovo nestabilno i teško vrijeme nisu opredijeljeni u najmanju ruku su neodgovorni.

Nekima od vas je poznato i to da ja s pojedinim kandidatima imam i prijateljske odnose, ali ne želim po toj liniji istupati jer ove izbore smatram preozbiljnima i stoga stavljam na prvo mjesto hrvatske interese.

Zato savjesno i odgovorno dajem potporu prof. Tuđmanu, jer držim da je upravo on jedini kandidat, koji bi bio državnik, koji bi provodio državotvornu politiku, štitio nacionalne interese, znao vratiti Hrvatskom narodu dostojanstvo i nastaviti političkim putem kojim je kročio Dr. Franjo Tuđman.

Stoga pozivam hrvatske političare, intelektualce, javne osobe, svoju publiku i svoje prijatelje da izađu na izbore i daju svoj glas prof. Tuđmanu.

Izađimo na izbore i birajmo Hrvatsku, te uz Božju providnost i vjeru u savjest Hrvatskog naroda zajedno izborimo pobjedu profesora Miroslava Tuđmana!", naveo je M.P. Thompson.

Pismo završava pozdravom: Bog i Hrvati!

Prijavi komentar

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja