• OBJAVA: 23.01.2012 / 08:43
  • PRIKAZA: 1317

iskusna mama

Jessica Alba savjetovala Beyonce da proda fotografije svoje kćeri

– Htjela sam s bebom prvi put izaći u šetnju bez horde paparzza ispred sebe – objasnila je Alba zbog čega je napravila isto kad joj se rodila prva kći Honor.

Povećaj Jessica Alba savjetovala Beyonce da proda fotografije svoje kćeri
Foto: Pixsell

Američka glumica i mama dvoje djece Jessica Alba vrlo dobro zna koliko znaju biti nasrtljivi američki paparazzi zbog čega je svojoj prijateljici Beyonce udijelila nekoliko savjeta. Jedan je od njih da proda fotografije svoje tek rođene kćeri kako bi si olakšala život.

– Napravila sam to da bih mogla normalno izaći u šetnju sa svojim djetetom a da me ne prati horda paparazza. Novac koji smo dobili za fotografije stavili smo na račun moje kćeri Honor. Kad naraste, njime će raspolagati. Ipak je to njeno rođenje –objasnila je Alba koja se i nakon rođenja druge kćeri Heaven također slikala za medije.

Istu stvar iz istih razloga napravila je oba puta i Angelina Jolie, ali je novac uplatila u humanitarne svrhe.

Ocijeni:
  • Trenutno 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ovaj članak još nije komentiran.

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja