• OBJAVA: 09.02.2012 / 09:00
  • PRIKAZA: 2307

ambiciozna pjevačica

Ivana Husar: Za sina Andreja tražim najbolje glazbene škole

Pjevačica sinove Andreja Jonu i Tomu uči u školi pjevanja koju vodi s Martinom Tomčić Moskaljov

Povećaj Ivana Husar: Za sina Andreja tražim najbolje glazbene škole
Foto: 'Damir Spehar/PIXSELL'

Svatko može naučiti pjevati, krilatica je kojom su se vodile Ivana Husar Mlinac i Martina Tomčić Moskaljov kada su potkraj rujna otvorile školu pjevanja u Zagrebu, a Ivana ponosno kaže da su u četiri mjeseca rada tu tvrdnju i opravdale.

Djeca poznatih

Dvije pjevačice onome što najbolje rade poučavaju svoje kolege, glumce, amatere, ali najljepše je, ističe Ivana, raditi s djecom.

– Osim osnova tehnika pjevanja, učimo ih i pravilnom disanju i tu se vide sjajni rezultati! Krenule smo s puhanjem balona, za što trebaju jaki trbušni mišići. U početku nije išlo, ali sada ga gotovo svaki polaznik napuše bez problema – otkriva glazbenica. Malu školu pjevanju pohađaju mališani od četiri do deset godina, među kojima ima i djece njenih kolega.

– Ne želim otkrivati imena jer su nam svi učenici jednako važni, bez obzira na to jesu li im roditelji poznati ili ne – kaže 34-godišnjakinja kojoj se na satovima nerijetko pridruže i sinovi Andrej Jona (6) i Toma (3).

Sinovi uključeni u sve

– Sudjelovali su i u uređenju interijera škole – smije se Ivana te otkriva svoje želje. – Već prikupljam informacije o najboljim školama ako se Andrej bude htio baviti glazbom. Bila bih najsretnija da se bavi produkcijom, u čemu je njegov otac Nino iznimno talentiran – zaključuje pjevačica.

Ocijeni:
  • Trenutno 3.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(2)
Ovaj članak još nije komentiran.

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja