• OBJAVA: 16.03.2010 / 21:51
  • IZMJENA: 16.03.2010 / 21:59
  • PRIKAZA: 6880

Hrvatska traži zvijezdu

Helena Hunčaga zahvaljujući Beyonce oduševila žiri

Trud i strpljenje isplatili su im se jer su se, nakon što je Helena otpjevala Beyoncein hit “Hello”, Tony, Anđa i Fox bez sekunde razmišljanja složili da zaslužuje prolaz među sto najboljih kandidata.

Povećaj Helena Hunčaga zahvaljujući Beyonce oduševila žiri
Foto: Boris Ščitar/Pixsell

Žiri showa “Hrvatska traži zvijezdu” morao je dobro naćuliti uši da čuje tihi glas 16-godišnje Helene Hunčage. Trud i strpljenje isplatili su im se jer su se, nakon što je Helena otpjevala Beyoncein hit “Hello”, Tony, Anđa i Fox bez sekunde razmišljanja složili da zaslužuje prolaz među sto najboljih kandidata.

Trema je trajala sekundu

– Kako bez naočala baš ne vidim najbolje, žiri mi je bio predaleko, a Tony je namjerno govorio tiše pa nisam nikako mogla odgonetnuti je l’ im se svidjelo kako sam otpjevala ili ne – ispričala je učenica trećeg razreda Gimnazije Tituša Brezovačkog u Zagrebu. Trema je Helenu “drmala” samo sekundu prije no što je počela pjevati i nakon prvog stiha opustila se.

– Sama sam se prijavila da vidim što će mi žiri reći, pogotovo Fox, i da upoznam neke nove ljude s kojima bih jednog dana možda mogla surađivati – objašnjava Helena razloge zbog kojih je došla u RTL-ov show, dodajući kako je Beyonce odabrala jer je s tom pjesmom mogla pokazati širinu svojih vokalnih sposobnosti za koje ne zna od koga ih je naslijedila.

Roditelji motoristi

– Vjerojatno je poštar u mojoj ulici bio muzikalan jer ni mama Sonja ni tata Damir ne znaju pogoditi nijedan ton niti imaju ritma. Tata se rasplakao kad je čuo da sam prošla dalje, pokušao mi je to skriti, ali mama ga je izdala – šaleći se kaže Helena koja je završila osnovnu glazbenu školu, a od svoje šeste godine nastupa na festivalima. Prije nego što je uzela mikrofon u ruke, imala je još jednu ljubav koja je i dalje neraskidiva.

– Obožavam motore, s četiri godine prvi sam put sjela na njega jer su mi roditelji motoristi. Prošle sam godine položila i vozački te osjetila tu slobodu vožnje sama na cesti – zadovoljno će Helena koju više od prolaza među 16 najboljih u HTZ-u muči koji fakultet upisati. – Nisam još sigurna na koji fakultet želim ići, ali zato sam sigurna da se želim baviti glazbom – kaže Helena.

Petar je imao odličan turski naglasak, ali nije prošao

Petar Novak iznenadio je Tonyja Cetinskog, Anđu Marić i Gorana Lisicu Foxa kada je odlučio pjevati na turskom. Anđa je, naravno, bila oduševljena kako je izvrsno pogodio izgovor i imala je žarku želju pustiti ga, no Tony nije bio toliko oduševljen.

– Ovako bi mogao pjevati samo na muriji i to je moja zadnja – odlučno mu je poručio Tony. No, kako se Anđi jako svidio, pružila mu je još jednu priliku da otpjeva na turskom, ali ni to nije bilo dosta pa je Petar s audicije kući otišao bez diplome, ali s osmijehom.

Ocijeni:
  • Trenutno 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(5)
9
+ -
17.03.2010. u 10:47h reason je napisao/la:
Debilan naslov.. nije zahvaljujući Beyonce oduševila žiri nego valjda svojim pjevanjem..

Aktualno

Biznis

Sportal

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. pamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja