• OBJAVA: 15.10.2011 / 11:42
  • PRIKAZA: 3080

Ljutiti pjevač

Grdović: Pripremam tužbu protiv svih koji loše pišu o meni

Mladena Grdovića pogodilo su napisi o tome kako ne ide na rehabilitaciju i iz Kanade u kojoj je trenutno na turneji poručio je kako će podići tužbe

Povećaj Grdović: Pripremam tužbu protiv svih koji loše pišu o meni
Foto: Marko Prpić/Pixsell

Sa turneje u Kanada u eter Narodnog radija javio se Mladen Grdović ljut zbog medijskih napisa o njegovom neodlasku na rehabilitaciju.

- Žao mi je što o meni pišu stvari koje ne doliče jednom čovjeku i glazbeniku. U Kanadi sam dobio nagradu za promicanje dalmatinske i zabavne pjesme u posljednjih 20 godina. Barem sam ja puno toga napravio za zabavnu glazbu i još ću - izjavio je pjevač. U Kanadi mu je dodijeljena nagrada za promicanje dalmatinske i zabavne glazbe zadnjih 20 godina. Najavio je kako će u Kanadi održati još tri koncerta i čim se vrati u Hrvatsku sa svojim odvjetnikom će pripremiti tužbe protiv svih koji loše pišu o njemu.

 

 

Ocijeni:
  • Trenutno 3.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(6)
-5
+ -
16.10.2011. u 16:22h lutomirski je napisao/la:
Ko je taj Grdovic ?????????????????
Prijavi komentar
8
+ -
15.10.2011. u 19:29h HipnosPajdaš je napisao/la:
Grdoviću....kada dođeš u moje Zagorje...ja ću te ugostiti....Samo se javi.
Prijavi komentar
9
+ -
15.10.2011. u 18:41h naslipo je napisao/la:
Bravo HipnosPajdaš, slažem se sa tobom. Onaj kreten u smrt odvede dvije žene, ne brine o sinu, a u našim medijima je umjetnik i duša od čovjeka. Dabogda vam sinovi bili kao on.
Prijavi komentar
7
+ -
15.10.2011. u 17:36h croat1899 je napisao/la:
15.10.2011. u 17:09h HipnosPajdaš je napisao/la:
Pa vidiš Mladene...Ti si priznao svoju van bračnu kčer....voliš popiti...a to je tvoja stvar.Koliko vidim ne napadaš niti tučeš nikoga,a kamoli svoju ženu.Ne razbijaš,ne drogiraš se.Nisi bio u zatvoru....ali tvoj smrtni grijeh je što nisi komunista.Što nisi ljevičar i što si uz hDZ.Goran Bare je baraba,razbojnik i obiteljski nasilnik...drogeraš a ipak se ljepo o njemu piše.On je stalno u medijima na TV...a sve zato jer je komunista,ljevičar i što je uz SDP.Zato se ne daj i samo naprijed.Kako je krenulo,još će Hrvati i katolici u Hrvatskoj postati manjina...makar nas je 2/3 .

================================================

Tako je, slažem se! Ovaj monstrum napravi onaj neki novi spot di glumi Krista, i to ne da se zabrani ili barem osudi verbalno, nego se još i propagira na tv-u na reklamama za njegov album.
Katastrofa, a ovaj čovjek svojim "alkoholom" nikad nikom ništa loše u javnosti nije donio, za razliku od Bareta koji živi 3 ulice od mene i spava po klupama i plaši djecu malu
Prijavi komentar
9
+ -
15.10.2011. u 17:09h HipnosPajdaš je napisao/la:
Pa vidiš Mladene...Ti si priznao svoju van bračnu kčer....voliš popiti...a to je tvoja stvar.Koliko vidim ne napadaš niti tučeš nikoga,a kamoli svoju ženu.Ne razbijaš,ne drogiraš se.Nisi bio u zatvoru....ali tvoj smrtni grijeh je što nisi komunista.Što nisi ljevičar i što si uz hDZ.Goran Bare je baraba,razbojnik i obiteljski nasilnik...drogeraš a ipak se ljepo o njemu piše.On je stalno u medijima na TV...a sve zato jer je komunista,ljevičar i što je uz SDP.Zato se ne daj i samo naprijed.Kako je krenulo,još će Hrvati i katolici u Hrvatskoj postati manjina...makar nas je 2/3 .
Prijavi komentar

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja