• OBJAVA: 16.01.2012 / 15:18
  • PRIKAZA: 828

Plemenita duša

Glumac Sean Penn dobio titulu počasnog ambasadora Haitija

Slavni glumac, preuzimajući nagradu, zahvalio je i našalio se da funkciju ambasadora neće prihvatiti ako ga se ne bude oslovljavalo s "gospodine ambasadore".

Povećaj Glumac Sean Penn dobio titulu počasnog ambasadora Haitija
Foto: pixsell

Glumac Sean Penn jako se angažirao oko pomoći Haitiju nakon što ga je prije dvije godine pogodio potres i zbog svog doprinosa postao je humanitarni ambasador za Haiti. Tu funkciju mu je ovaj vikend na dodjeli nagrada zaklade “Cinema for Peace” u Los Angelesu ponudio ministar vanjskih poslova Haitija Laurent Lamothe.

 – Prihvaćam ponudu, bit će lijepo čuti kako me oslovljavaju s gospodine ambasadore – izjavio je glumac primajući nagradu za svoju nesebičnu pomoć Haitiju. Na samom događaju aukcijom je prikupljeno pet milijuna dolara za obnovu potresom porušenih gradova u toj državi.

Glazbenik Damien Rice za gitaru Bona Voxa izdvojio je 475 tisuća dolara, dok je suprug Julije Roberts Danny Moder izdvojio 55 tisuća dolara za izlet na Haiti gdje će mu vodič biti Sean Penn. Na humanitarnoj večeri bili su Demi Moore i njezina kći Rumer, Mel Gibson, Hilary Swank, Orlando Bloom i George Clooney. 

Ocijeni:
  • Trenutno 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ovaj članak još nije komentiran.

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja