Batinović i Cesson prvi na turniru u Strugi

Damir Batinović
Marko Jurinec/PIXSELL
17.08.2015.
u 00:30

- Bio sam već na ovom turniru dok sam igrao za Metalurg. U posljednje dvije godine organizacija je vrlo dobra, sve bolja - istaknuo je Batinović, koji je u finalu postigao tri pogotka.

Rukometaši francuskog Cessona, za kojeg igra Damir Batinović, osvojili su turnir u Strugi pobijedivši u finalu Dinamo iz Bukurešta sa 33:24.

Rukometašice Hrvatske (Horvat 6, Karlovčan 6) pobijedile su Portugal sa 28:27 u 3. kolu skupine C na europskom kadetskom prvenstvu koje se igra u Makedoniji. Hrvatska se satri pobjede plasirala u drugi krug, gdje je prenijela četiri boda. U drugom krugu igrat će protiv Danske i Mađarske.