• OBJAVA: 23.01.2012 / 14:53
  • PRIKAZA: 4410

Izbori u bazi – (Ne)poznati kandidati za čelna mjesta vladajuće stranke u Karlovačkoj županiji

Vukelić: Želim biti na čelu HDZ-a županije, a Vučića vidim u timu

Damira Jelića, navodno, opet na čelu gradskog HDZ-a želi Mladež stranke, a neki tvrde da bi se u toj utrci mogao pojaviti i dr. Nedjeljko Strikić

Povećaj Vukelić: Želim biti na čelu HDZ-a županije, a Vučića vidim u timu
Vučić, Vukelić i Jelić pretendiraju na čelna mjesta u stranci na lokalnoj razini
Foto: 'Kristina Stedul-Fabac/PIXSELL'

Iako još nije poznat datum izbora za čelna mjesta gradskih i županijskih organizacija HDZ-a, kandidati za ključna mjesta uglavnom su poznati.

 Tim treba pojačanje

 – Kandidirat ću se za predsjednika županijskog HDZ-a. To je tim s kojim sam i do sada radio. Aktualni predsjednik Vučić do sada je dobro radio svoj posao, no smatram da čitav tim mogu ojačati kako bismo radili još i bolje. Naime, rezultati parlamentarnih izbora, kojima nismo zadovoljni, poticaj su da se još snažnije pripremimo za lokalne izbore i potvrdimo da smo u Karlovcu i županiji vodeća i pobjednička stranka. Ivana Vučića vidim u svom novom timu – kazao je Branko Vukelić, HDZ-ov saborski zastupnik, član predsjedništva županijskog HDZ-a.

Protukandidat će mu biti predsjednik i župan Ivan Vučić.

 – To što će biti više kandidata, na ovim, ali i na izborima za sam vrh stranke, dobro je. Naime, tvrdim da je HDZ, unatoč javnom mišljenju, najdemokratičnija stranka – kazao je I. Vučić. Kada su u pitanju izbori za vrh karlovačkog HDZ-a, neslužbeno doznajemo da Mladež HDZ-a i mlađi članovi stranke na vrhu ponovno priželjkuju aktualnog predsjednika Damira Jelića, dok stariji kolege smatraju da šanse ima i Nedjeljko Strikić.

 Ispitivanje članova

 – U stranci nismo o tome razgovarali. Gradski HDZ izuzetno dobro funkcionira. Kada dođe vrijeme za to, vidjet ćemo. No o kandidatima će odlučivati stranačka tijela – komentirao je N. Strikić glasine.

– Ako u razgovoru s članovima utvrdim da sam i ja jedan od potencijalnih kandidata i da me smatraju osobom koja može voditi HDZ pravim putem, prihvatit ću kandidaturu. Ona će značiti obavezu prema članovima i uvažavanje njihovih  razmišljanja te zdrave temelje za novi početak i napredak stranke – objasnio je Jelić.

– Zalažem se za promjene na čelu stranke. HDZ-u je potrebnom novo vodstvo i novi lider koji će dobiti mogućnost provesti promjene – komentirao je Branko Vukelić nadolazeće, zapravo glavne izbore za vodstvo HDZ-a na kojima će se odlučivati o budućnosti stranke. Dodao je da je istina da su njegove simpatije zasad na strani Darka Milinovića i njega prepoznaje kao mogućeg novog lidera.

 

– No s vremenom biti još kandidata za čelno mjesto stranke. O svima treba dobro razmisliti i vidjeti kakve programe će ponuditi, kakvu viziju razvoja stranke nude i tada će se moći lakše odlučiti – kazao je B. Vukelić.

Ocijeni:
  • Trenutno 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(1)
4
+ -
25.01.2012. u 08:42h marcalimero je napisao/la:
Vukija za predsjednika,Bebića ( marketing ) za zamjenika i Stipu ( istina )
za logističara.
I onda svi zajedno na duhovnu u Bosnu s nadom da će te tamo i ostati.
Prijavi komentar
2
+ -
24.01.2012. u 11:26h majki je napisao/la:
ja sam sigurno bolji kandidat za tu funkciju nego gos koja su kandidati vucic je strojovodja , a vukelic neki slosar , sto znaci ja kao akademik, ja kao neko ko je bio 91 medju prvih 10 u ogulinu sa clanskom knjizicom hdz a, mislim sada kada stranka ide ka demokratiji ja sam pravi kandidat MILAN RODIC MAJKI OGULIN
Prijavi komentar
7
+ -
24.01.2012. u 07:42h festi je napisao/la:
Bravo ''vidimškoj''. Valjda Vukelić želi dokrajčiti HDZ. Koliko je poznato Vučić nije ogrezao u kriminal niti je poznat u bilo kakvoj aferi, dok je Vukelić po tome itekako poznat. Na časnim HDZ-ovcima je da odluče. Možda bi bila dobra i kakva treća opcija.
Prijavi komentar
14
+ -
23.01.2012. u 23:54h krenica je napisao/la:
Milanoiću spavaj mirno dok su ovakvi u oporbi.
Prijavi komentar
17
+ -
23.01.2012. u 17:33h vidimškoj je napisao/la:
Brzo ga izaberite dok je na slobodi.
Prijavi komentar

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja