• OBJAVA: 03.09.2010 / 22:00
  • PRIKAZA: 35461

Dan za pamćenje - Hotelijer se oglasom u novinama ispričao uzvanicima

"Prijetili su prekidom svadbe ako ne platim odmah!"

Tijekom svađe bio je nazočan i mladić ispod čije se majice nazirao pištolj, dodaje mladenkin otac kojeg oglas nije umirio.

Povećaj 'Prijetili su prekidom svadbe ako ne platim odmah!'
Arhivska fotografija
Foto: Arhiva VL
  • Arhivska fotografija

Nenad Parunov iz Rogača vjenčanje svoje kćeri Ines s njezinim odabranikom Denisom Kalebićem pamtit će, tvrdi, po uvredama, prijetnjama i svađi sa zakupcima restorana u apartmanskom naselju u Nečujmu.

Ni današnji nesvakidašnji oglas u novinama kojim su se Šolta hoteli ispričali obiteljima Parunov i Kalebić “oca od spože” nije umirio.

Htjeli su me zastrašiti
– Pir smo dogovorili u veljači i potpisali ugovor s Šolta hotelima. No oni su restoran dali u zakup Ivanu i Marini Bačak koji su se obvezali odraditi i našu svadbenu večeru. Bili smo na dogovoru i sve se činilo u redu – kaže Parunov.

Problemi su počeli odmah nakon predjela – pršuta i sira – kada su ga pozvali.

– Odmah su tražili novac. Rekao sam da ćemo platiti kako je uobičajeno, na kraju. Svađa je trajala 15-ak minuta. S njima je bio momak u kratkim hlačama i majici na “špaline”.

Kad se okrenuo, bočno sam vidio obris pištolja ispod majice. Ne znam jesu li me to htjeli zastrašiti ili je bio naoružan – kaže Nenad.

Prijetili su mu, dodaje, da će isključiti struju i prekinuti svadbeno veselje.

– Nisam imao izbora već sam pozvao mladoženjina oca, skupili smo novce i platili odmah.

Dao sam sve od sebe da mladenci ne zapaze što se događa. Kći do zadnjeg trenutka nije ništa znala, ali mladoženja je shvatio – kaže Nenad.

Imali smo što vidjeti
Večer je tekla uobičajeno, za glazbu Parunov ima samo riječi hvale, ali za hranu tvrdi da je bila očajna.

– Hladna i masna janjetina, sve loše i neukusno, užasna spiza! – tvrdi.

U pet ujutro nestalo je struje, 130 uzvanika otišlo je kućama, a Parunov se sa zakupcima dogovorio da će doći po kolače i naknadno ih podijeliti uzvanicima.

– Došao sam za dan i pol i imao što vidjeti, nije bilo ničega, osim dvije litre našega vina. Torte, krokanti, suhi kolači, svi kolači koji su ostali, sve je nestalo. Bez objašnjenja – tvrdi Nenad.

Isprika ga je, iznenadila, jer se nikome nije žalio, ali ona ništa ne mijenja.

Isprikom su zadovoljne kći i žena, ali meni ne znači ništa!

Sa zakupcima restorana nismo uspjeli stupiti u kontakt. Šolta hoteli oglasom u medijima ispričali su se “zbog neugodnosti i neposlovnog organiziranja svadbene večere tvrtke koja je zakupila restoran u Nečujmu i bila odgovorna za realizaciju svečanosti” te istaknuli kako nisu izravno odgovorni zbog nemila događaja.

– Isprika mi ne znači ništa. Znači mojoj ženi i kćeri, ali meni je strašno krivo! – kaže razočarani otac mladenke Nenad Parunov.

Ocijeni:
  • Trenutno 4.72/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(25)
21
+ -
07.09.2010. u 17:48h gladijator je napisao/la:
Nije mi jasno kako netko treći zakupi prostor i u stvari preproda nekomu drugom pa to je jadno od tih koji su to dali u zakup i bave se takvim stvarima ,nikad ne ču doći u taj restoran nikad..
60
+ -
06.09.2010. u 08:45h snovak45 je napisao/la:
Koji licemjeri... oni se naveliko ispričavaju preko novina... umjesto da gostima koje su izmaltretirali odmah vrate sav novac !
65
+ -
06.09.2010. u 02:52h marija108 je napisao/la:
Ovo je nesto najbesramnije sto sam ikada cula u svojih 60 godina zivota...!!
Nije li odvratno i ponizavajuce, prekinuti veselje ljudima koji su to godinama prizeljkivali i veselili se - svadbi svoje kceri i sina..!
To nije jeftino ljudi moji, ali bi da su bilo gdje otisli i u restoran >brze hrane <
(ono sto svi izbjegavaju),
bolje bili usluzeni!
E vi halapljive , dalmatinske glave, sta vam triba da Vam Stranci Blate otok i blamiraju Vas pred citavim Svitom.
Ma niti jedan pametan covik ne zeli ici na vas otok, samo oni sto su lini da odu malo dalje - do Hvara i Visa i DA UZIVAJU KA U RAJU!

Bolje da putujem 2 ure do Komize , na Visu i da se po dolasku osicam da sam u Raju nebeskom , nego da sa 5 minuta od Splita odem na Taj vas otocic, i da budem ovca koja tamo bleji i cili joj se posli Svit smije ..
Roditelji trebaju tuziti te nakarade , koji su tako nisko pali da su dici i njima unistili jedan od najdrazih dana u zivotu...
Nema tu ispricavanj>pa vuk pojeo magare<
Dokazite im da su oni magarci a me vi..!!
Sretno!
80
+ -
05.09.2010. u 16:21h gromCH je napisao/la:
nije on ni prvi ni zadnji.............imamo milione slicnih slucajeva.
HRVATI OPROSTITE ALI MI SMO JOS PRIMITIVAN NAROD
118
+ -
05.09.2010. u 13:16h MissGreen je napisao/la:
Dobro dosli na balkan...
Samo mafijasi i gamadi od ljudi
A taj hotel nece NIKADA vidjeti mene niti moje prijatelje ni uze ni dalje
jer su oni odgovorni takoder za takve slucajeve...

SRAMOTA

jadni ti ljudi...

Aktualno

Biznis

Sportal

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. pamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja