Loši nastupi Kostelića i Zubčića: Ivici 26. mjesto i 5 bodova

22.12.2014.
u 22:30

Filip Zubčić nije uspio prirediti još jednu senzaciju i nije uspio izboriti nastup u drugoj vožnji slaloma.

Slalom u Madonni di Campiglio nije prošao u skladu s očekivanjima hrvatskih skijaša.

Ivica Kostelić sa startnim brojem 19 zaostao je 3.33 sekunde za pobjednikom Felixom Neureutherom i završio na 26. mjestu. Nakon prve vožnje bio je na 22. mjestu. Osvojio je 5 bodova.

Filip Zubčić nije uspio prirediti još jednu senzaciju i nije uspio izboriti nastup u drugoj vožnji slaloma. On je startao 53., a za vodećim Nijemcem zaostao je 3.45 sekundi te završio na 37. mjestu.

26. IVICA KOSTELIĆ (HRV) 1:43.90

Kostelić je dosad osvojio tek jedan bod u Svjetskom kupu dok Zubčić nakon jučeranjeg sjajnog nastupa u veleslalomu ima 42 boda.

U ukupnom redoslijedu Svjetskog kupa vodeći je Norvežanin Kjetil Jansrud sa 610 bodova, Hirscher je drugi sa 576, a treći Francuz Alexis Pinturault ima 349.

>>Zubčić senzacionalan sedmi u Alta Badiji! Kostelić: Ovo je velik dan za naše skijanje