Ivan Kljaković Gašpić europski prvak u klasi finn

Ivan Kljaković Gašpić
Ivo Cagalj/PIXSELL
18.05.2015.
u 00:30

Srebrnu medalju osvojio je Novozelanđanin Josh Junior, a brončanu Slovenac Vasilij Žbogar.

Ivan Kljaković Gašpić europski je prvak u jedrenju u klasi finn! U iznimno uzbudljivom finalu Europskog prvenstva u Splitu bio je bolji od Novozelanđanina Josha Juniora i uzeo je svoje treće zlato u finnu, šestu medalju s europskih prvenstava. Uz tri zlata Kljaković Gašpić ima i jedno srebro i dvije bronce.

Srebrnu medalju osvojio je Novozelanđanin Josh Junior, a brončanu Slovenac Vasilij Žbogar. Nenad Bugarin osvojio je broncu u juniorskoj konkurenciji.