Dominacija se nastavlja: Braća Sinković osvojili zlato!

Sinković
1/5
29.05.2016.
u 15:08

Najbolji svjetski veslači braća Sinković su slavili s vremenom 6:14.310 ispred novozelandskog para Roberta Masona i Christophera Harrisa (6:16.250) koji su kroz cilj prošli drugi i Litavaca Rolandasa Mascinskasa i Saulisa Rittera (6:17.620) na trećem mjestu.

Braća Valent i Martin Sinković nastavili su dominaciju u Svjetskom veslačkom kupu nakon što su danas u Luzernu pobijedili u finalu dvojca na pariće i osvojili zlatno odličje.

Novozelanđani su vodili prvih 1.000 m, a onda su vodstvo preuzeli hrvatski veslači i na kraju utrku završili prvi s dvije sekunde prednosti.

Jučer je Hrvatskoj zlatnu medalju u Svjetskom kupu donio i Luka Radonić koji je slavio u disciplini laki samac.