Objavljeno vijesti danas: 15
Izazvao čuđenje

Zvijezda Reala sve zbunila neobičnim potezom: Benzema je zabio gol, no zašto je Ronaldo napravio ovo...?

Ronaldo
1/5
16.02.2017.
u 18:29

Ronaldo je podigao ruku. Izgledalo je kao da traži od suca da francuskom napadaču dosudi zaleđe i poništi pogodak.

Cristiano Ronaldo ponovno nije zabio u Ligi prvaka. Iako je bio jedan od najzapaženijih aktera u prvom susretu osmine finala između Reala i Napolija (3:1), nije iskoristio nekoliko prilika, a jednu mu je namjestio i Luka Modrić (u 28. minuti). Portugalac na pogodak u elitnom natjecanju čeka od 27. rujna kad je zabio Borussiji Dortmund. A svima je poznato koliko je njegova glad za pogocima neutaživa...

I stoga postoje teorije kako se on zapravo nikad ne raduje pogocima svojih suigrača. Jedan trenutak tijekom sinoćnje utakmice zato je dao njenim zagovarateljima dodatan 'argument'.

Naime, u trenutku kad je Karim Benzema glavom poravnao rezultat, a zbilo se to u 19. minuti, Ronaldo je podigao ruku. Izgledalo je kao da traži od suca da francuskom napadaču dosudi zaleđe i poništi pogodak.

Ipak, mnogo realnije zvuči ono što tvrde novinari koji su mu bliski - sjajni napadač na taj način, podižući ruku, proslavlja pogotke

>>I Modrić je ostao impresioniran: To je bilo spektakularno!