Zabio četiri gola za 13 minuta i izjednačio se s Mandžukićem!

Alberto Bueno
28.02.2015.
u 22:48

Alberto Bueno predvodio Rayo Vallecano u pobjedi nad Levanteom (4:2).

Od Brazilca Bebeta, koji je u sezoni 1995/96 u samo šest minuta zabio četiri gola Albaceteu, nitko nije u Primeri učinio sličan podvig. Sve do večeras, kada se sjajnom igrom ukazao Alberto Bueno!

Napadač Rayo Vallecana postigao je četiri pogotka u pobjedi nad Levanteom u 25. kolu (4:2). Jedina razlika je u tome što je 26-godišnjaku za nevjerojatan učinak trebalo nešto više - 13 minuta. Golove je zabio od 23. do 38. minute.

Doduše gosti su poveli u 13. minuti pogotkom Casadesusa, ali nije im pomoglo kad je Bueno počeo 'trpati'.

Vratar Levantea, Diego Marin, sigurno će još dugo sanjati te golove (jedan glavom, a tri nogom).

Bueno se s ukupnih 12 pogodaka pridružio Mariju Mandžukiću na četvrtom mjestu ljestvice najboljih strijelaca Primere, a ispred njih su Ronaldo (29), Messi (27) i Neymar (17).

>>Maestralni Rakitić zabio, asistirao i napravio ključni potez u pobjedi Barcelone!

>>Simeone otkrio zašto su Mandžukić i Griezmann postali bolji

>>Rooney zabio nakon što je sudac isključio pogrešnog igrača, Borussiju predvodili 'Batman i Robin'