Rusi vodili 4:0, Radošević i Dangubić ublažili poraz mladih kockastih

Josip Radošević
12.10.2015.
u 21:49

Sljedeći ispit Hrvatske su kvalifikacijske utakmice u studenom protiv San Marina i Španjolske.

Hrvatska U-21 reprezentacija je u prijateljskoj utakmici poražena u Zaprešiću od Rusije 4:3 (2:0).

Mladi kockasti imali su priliku prvi povesti, ali je Pašalić promašio jedanaesterac, piše Goal. Rusi su odgovorili s dva gola do kraja prvog poluvremena. U 58. minuti semafor je pokazivao 4:0 za goste.

Ipak, Hrvatska je do kraja utakmice uspjela smanjiti na pristojnih 4:3 uz dva gola Josipa Radoševića te jedan Filipa Dangubića.

Sljedeći ispit Hrvatske su kvalifikacijske utakmice u studenom protiv San Marina i Španjolske.

>>Poznato pet nositelja: I Talijani žele u to društvo, pa će pomoći nama