United teško do pobjede protiv Evertona, De Gea radio čuda

Manchester United Everton
1/8
05.10.2014.
u 14:57

Everton je pred kraj utakmice stisnuo United, no De Gea je sjajnim obranama spasio tri boda svojoj momčadi.

Manchester United je u prvoj utakmici nedjeljnog programa sedmoga kola Premiershipa teško svladao Everton. Susret na Old Traffordu završio je 2:1.

Crvene vragove je u 27. minuti u vodstvo doveo Di Maria nakon asistencije Mate. Everton je pred kraj poluvremena imao priliku izjednačiti iz jedanaesterca, no udarac Bainesa je obranio De Gea.

Naismith je u 55. minuti glavom vratio stvari na početak da bi sedam minuta kasnije Falcao pogodio za 2:1. Bio mu je to prvi pogodak za crvene vragove otkako je došao iz Monaca.