Split napokon prekinuo niz od 21 utakmice bez pobjede!

RNK Split - Slaven Belupo
1/5
21.10.2016.
u 20:13

Niz bez pobjede Splićana prekinuo se nakon 21 utakmice i to s istim protivnikom s kojim su ubilježili zadnji prvenstveni trijumf 21. ožujka u Koprivnici

U prvom susretu 13. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši RNK Splita svladali Slaven Belupo s 3-0 (1-0) i zabilježili prvu prvenstvenu pobjedu nakon čak 21 utakmice.

Niz bez pobjede Splićana prekinuo se nakon 21 utakmice i to s istim protivnikom s kojim su ubilježili zadnji prvenstveni trijumf 21. ožujka u Koprivnici. U 39. minute "crvene" je u vodstvo doveo lijepim udarcem Domagoj Boljat, koji je potom asistirao Sandru Ugrini u 55. minuti za drugi gol. U 69. minuti iz protunapada Marko Pavlovski postiže i treći gol za Splićane. Split ovom pobjedom i sa 7 bodova sada više zadnji već je to mjesto mjesto prepustio Cibaliji koja ima pet bodova i još je bez pobjede.

Pred 400 gledatelja na stadionu Park mladeži sudio je Mlakar iz Zagreba.

Strijelci: 1-0 Boljat (39), 2-0 Ugrina (55), 3-0 Pavlovski (69).