Objavljeno vijesti danas: 12
Uzbudljivo u Koprivnici

Slaven pobijedio Cibaliju nakon preokreta, utakmica nakratko prekinuta zbog nestanka struje

Slaven Belupo - Cibalia
1/14
23.07.2016.
u 21:15

Cibalia je vodila s 2:1 do 73. minute, a onda je uslijedio preokret.

U susretu 2. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa pobijedili Cibaliju s 3-2 (1-2).

Koprivnički sastav došao do pobjede u uzbudljivoj utakmici, u kojoj je Cibalia vodila s 2-1 do 73. minute, a izgubila 2-3, dok Vinkovčanima ostaje utjeha da su nakon tri godine izbivanja s prvoligaških terena uspjeli zabiti dva gola.

Domaćini su poveli već u 3. minuti pogotkom Makedonca Mirka Ivanovskog, no gosti su poravnali dalekometnim udarcem Frane Vitaića u 22. minuti, da bi u 37. minuti Brazilac Tiago Rodrigues donio potpuni preokret Cibaliji.

U 73. minuti Ivanovski se po drugi puta upisao u strijelce i poravnao na 2-2. Potom je uslijedio desetminutni prekid zbog nestanka struje na stadionu, a u 86. minuti mladi Gordan Barić je sjajnim udarcem iskosa s desetak metara donio domaćinima slavlje.

Pred 500 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Vidulin iz Kanfanara.

Strijelci: 1-0 Ivanovski (3) , 1-1 Vitaić (22), 1-2 Tiago (37), 2-2 Ivanovski (73), 3-2 Barić (86)