Sjajni Kalinić zabio gol i dvaput asistirao, Inter izgubio i u Pragu

Nikola Kalinić
1/5
29.09.2016.
u 20:55

Inter je odigrao još jednu lošu utakmicu i doživio drugi poraz. Nakon što je izgubio od Hapoela, danas je poražen i u Pragu, Sparta je slavila s 3:1

Nogometaši Fiorentine u drugom su kolu Europske lige upisali prvu pobjedu. U Firenci je teško stradao azerbajdžanski Qarabag, domaća momčad slavila je 5:1.

Veliku ulogu u ovoj pobjedi odigrao je hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić koji je u završnih šest minuta prvog dijela slomio otpor protivnika. Prvo je asistirao Babacaru, zatim se sam upisao u strijelce, a onda još jednom asistirao babacaru pa je Fiorentina s 3:0 otišla na odmor. Trener ga je u 61. minuti izvukao iz igre, a ušao je Zarate koji je poslije s dva gola dokrajčio suparnika.

Milan Badelj i Hrvoje Milić susret su odgledali s klupe.

Inter je odigrao još jednu lošu utakmicu i doživio drugi poraz. Nakon što je izgubio od Hapoela, danas je poražen i u Pragu, Sparta je slavila s 3:1. Ivan Perišić igrao je od 63. minute, dok Brozović i dalje ne konkurira za momčad nakon svađe s trenerom Frankom de Boerom.

Mladi hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car, iako je igrao 90 minuta, neće po dobrom pamtiti gostovanje svog Salzburga kod Schalkea 04 u Gelsenkirchenu, on je u 1-3 (0-1) porazu svoje momčadi postigao autogol na početku drugog poluvremena.