Riječani su pobjedu protiv Splita osigurali u prvom dijelu

Rijeka - Split
1/9
25.09.2016.
u 21:02

U zadnjem dvoboju 10. kola Prve HNL na Rujevici su nogometaši Rijeke pobijedili Split sa 2:0 (2:0).

Riječani su pobjedu osigurali u prvom dijelu kada su postigli oba gola i propustili još nekoliko izglednih prilika.

U 30. minuti Alexandre Gorgon je skrenuo u mrežu šut Bradarića iz daljine, a u 45. minuti Franko Andrijašević je nakon odbijene lopte povećao na konačnih 2:0.

U drugom dijelu se igrala "uspavanka" jer se Rijeka zadovoljila postignutim, a Splićani su beli praktički bezopasni.

Pred 4000 gledatelja na stadionu Rujevica sudio je Batinić iz Osijeka.

Strijelci: 1:0 Gorgon (30), 2:0 Andrijašević (45).