Real u finalu Audi kupa, Modrić dobio 'tunel' i umalo zabio gol

Luka Modrić
04.08.2015.
u 20:35

Hrvatski veznjak igrao je do 60. minute kada ga je zamijenio Illarramendi.

Real Madrid igrat će u finalu Audi kupa u Münchenu nakon što je danas savladao Tottenham sa 2:0.

A iako je londonska momčad zaprijetila na početku utakmice, kraljevski klub poveo je u 36. minuti golom Jamesa Rodrigueza koji je pogodio udarcem glavom nakon ubacivanja Isca. Pobjedu Madriđana potvrdio je Gareth Bale u 79. minuti. Zabio je bivšem klubu sa 20-ak metara nakon brze akcije.

A bivšem klubu umalo je zabio i Luka Modrić u 34. minuti. Pucao je sa 18 metara, lopta se odbila od braniča Tottenhama i promijenila smjer, ali krajnjim ju je naporom Vorm uspio odbiti prije nego je ušla u mrežu.

U prvom poluvremenu još je Tottenhamov veznjak Dele Alli sjajno hrvatskom reprezentativcu gurnuo loptu kroz noge.

Hrvatski veznjak igrao je do 60. minute kada ga je zamijenio Illarramendi.

Izvještaj utakmice pročitajte na portalu Goal.com.