Pogledajte pogodak novog vatrenog koji je oduševio navijače

Franko Andrijašević
1/6
11.01.2017.
u 17:50

U 77. minuti Franko Andrijašević je sjajno iz voleja pogodio za izjednačenje. Trenutačno jedan od najboljih igrača Rijeke, vodeće momčadi HNL-a, blista ove sezone

Hrvatski izbornik Ante Čačić u Kinu je uglavnom poveo igrače iz HNL-a, jedino Ozobić i Datković igraju u inozemstvu. U polufinalu China Cupa hrvatska reprezentacija izgubila je od Čilea nakon jedanaesteraca sa 2:5 (1:1).

Vatreni su u 18. minuti gubili sa 0:1, našu je mrežu  zatresao Pinares. Vratar Dominik Livaković nekoliko je puta spašavao hrvatska vrata što je ohrabrilo suigrače da napadnu još silovitije.

U 77. minuti Franko Andrijašević je sjajno iz voleja pogodio za izjednačenje i vratio nas u igru za finale. Nažalost, na kraju smo ispalu nakon jedanaesteraca.

Trenutačno jedan od najboljih igrača Rijeke, vodeće momčadi HNL-a, blista ove sezone.