Čop poput Neymara: Zabili iste golčine i to u isto vrijeme!

Cop Neymar
26.01.2015.
u 11:30

Bio je to prvijenac u Serie A donedavnog napadača Dinama.

Duje Čop ovog vikenda postigao je prvijenac za Cagliari i donio svom klubu, koji se bori za ostanak, vrijednu pobjedu nad Sassuolom (2:1) reprezentativnog kolege Šime Vrsaljka.

Donedavni Dinamov napadač atraktivno je pogodio nakon ubacivanja suigrača Dessene.

No, ono što je posebno zanimljivo jest da taj njegov pogodak neodoljivo sliči onom kojeg je u subotu Neymar zabio u Barceloninu razmontiravanju Pašalićevog Elchea (6:0). Sjajnom Brazilcu bio je to drugi pogodak na utakmici, a zabio ga je u 72. minuti nakon dodavanja Messija.

Utakmice Caglirija i Barcelone igrale su se u isto vrijeme, a i navedeni pogoci pali su gotovo istodobno jer Čop je zabio u 79. minuti.

Snimke pogodaka možete pogledati ispod članka.

>>Pogledajte golčinu Duje Čopa za pobjedu protiv Vrsaljkova Sassuola!