Lovren zabio sjajan pogodak pa ga iznijeli s terena

Lovren United (1)
1/2
18.01.2014.
u 14:40

Lovren se u 31. minuti sjajno snašao i u maniri napadača iz teške situacije volejom poslao loptu u mrežu.

Dejan Lovren zabio je novi pogodak za svoj Southampton na gostovanju kod Sunderlanda u 22. kolu engleskog prvenstva.

Hrvatski je branič pogodio za 2:0 nakon što je svece u vodstvo doveo Rodriguez. No, domaćini su do kraja poluvremena preko Borinija uspjeli smanjiti rezultat.

Konačnih 2:2 postavio je Johnson golom u 71. minuti utakmice.

Lovren je pred kraj utakmice izašao nakon jednog klizećeg starta. Na nosilima je odnesen s travnjaka, a još se ne zna je li išta ozbiljno. Utakmicu je obilježila i ozljeda Gastona Ramireza.

- Ozljede su najružnija stvar u nogometu. Vidjelo se da ih dosta boli. Obojica su u bolnici i nadam se da će s njima biti sve u redu - rekao je trener Mauricio Pochettino.