Pogledajte Mandžin pogodak koji je pripisan Empolijevom vrataru

1/7
Autori: Drago Hudika, Hina
25.02.2017.
u 23:06

Trebao je to biti Mandžin šesti ovosezonski prvenstveni gol, iako je službeno taj pogodak pripisan Empolijevom vrataru Skorupskom

U 26. kolu talijanske lige nogometaši Juventusa kod kuće su pobijedili Empoli sa 2:0, a prvi pogodak za Staru damu zabio je hrvatski napadač Mario Mandžukić

Mandžo je probio Empolijevu obranu, koja je bez pogotka izdržala do 52. minute. Guardadov ubačaj s lijeve strane Mario je glavom neobranjivo zakucao pod gredu.

.-..- by videosansebastian

Trebao je to biti njegov šesti ovosezonski prvenstveni gol, ali je službeno taj pogodak pripisan Empolijevom vrataru Skorupskom. U prvom poluvremenu Mandžo je promašio dvije velike prilike.

Na 2:0 je povećao Alex Sandro u 65. minuti. Mandžukić je igrao cijelu utakmicu za vodeću momčad Serie A, dok je Marko Pjaca ušao u igru u 85. minuti.

Atalanta je u gostima pobijedila Napoli s 2:0 i skočila na četvrto mjesto ljestvice.

Klub iz Bergama je šokirao Napuljce, koji su očito mislili samo na uzvrat Lige prvaka protiv Real Madrida. Junak dvoboja bio dvostruki strijelac Mattia Caldara (28,70), koji je drugi gol zabio tri minute nakon što je Atalanta ostala bez isključenoga Francka Kessiea.

Marko Rog i Ivan Strinić su ostali na klupi Napolija.