Kramarić
05.03.2015.
u 16:13

Mediji u BiH pišu kako ga je Džeko upitao je li sve u redu i je li se privikao na novu sredinu.

Manchester City u 28. kolu engleskog prvenstva na svom Etihadu sa 2:0 svladao je Leicester našeg Andreja Kramarića.

Hrvatski reprezentativac igrao je do 57. minute, a kamere su nakon utakmice zabilježile njegov susret sa zvijezdama Građana, Edinom Džekom i Aleksandrom Kolarovom.

Mediji u BiH pišu kako ga je Džeko upitao je li sve u redu i je li se privikao na novu sredinu. Nakon toga Kramariću je prišao srbijanski reprezentativac Kolarov i srdačno ga pozdravio.

Dodajmo i kako Kramariću u sinoćnjem srazu čak dvaput nije dosuđen jedanaesterac.

Prvi put hrvatskog napadača u Cityjevu šesnaestercu u 24. minuti srušio je vratar Hart, a drugi put u 51. minuti prekršaj nad Andrejem sudac Madley izvukao je izvan šesnaesterca.