Pogledajte kako je Hrvatska primila najbrži gol u svojoj povijesti!

Estonija - Hrvatska
1/7
28.03.2017.
u 19:29

Do sada je rekorder bio Makedonac Saša Ćirić koji je 1998. godine u kvalifikacijama za Euro Hrvatskoj zabio nakon dvije minute. Vatreni su tada slavili 3:2 uz dva gola Bobana i jedan Šukera.

Hrvatska nogometna reprezentacija u prijateljskoj utakmici protiv Estonije u Tallinnu primila je najbrži gol u svojoj povijesti! Vratar Lovre Kalinić po loptu u mrežu morao je nakon 58 sekundi igre

Mitrović je krivo dodao Luts je to presjekao, krenuo na Kalinića i gurnuo mu loptu kroz noge.

Najbrži golovi koje je Hrvatska primila:
1. Estonija - Hrvatska 3-0 (prijateljska 2017.) - Siim Luts (1. minuta)
2. Hrvatska - Makedonija 3-2 (kvalifikacije za Euro 2000.) - Saša Ćirić (2. minuta)
3. Hrvatska - Portugal 0-3 (EP 1996) - Luis Figo (4. minuta)
4. Hrvatska - Češka 1-1 (5-2-11m, Kup kralja Hasana 2, 1996.) - Radek Drulak (4. minuta)
5. Ukrajina - Hrvatska 1-1 (Kvalifikacije za SP 1998) - Andrij Ševčenko (4. minuti)...