Osijek u nezanimljivoj utakmici minimalno slavio protiv Lokomotive

Osijek - Lokomotiva
1/12
23.10.2016.
u 17:07

Vrlo lošu utakmicu odlučio je pogodak Antonija Peroševića u 57. minuti nakon pogreške obrane gostiju.

U dvoboju 13. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka pobijedili Lokomotivu s 1:0 (0:0).

Vrlo lošu utakmicu odlučio je pogodak Antonija Peroševića u 57. minuti nakon pogreške obrane gostiju. Osijek (27) je ovom pobjedom preskočio Hajduka (25) na trećem mjestu, dok je Lokomotiva ostala peta s 14 bodova.

Utakmicu je pred oko 2500 gledatelja na stadionu Gradski vrt u Osijeku sudio Bebek iz Rijeke.