Osijek - Cibalia
1/10
27.08.2016.
u 20:57

Osječani su u samo dvije minute sredinom drugog dijela iskoristili dvije velike pogreške obrane Cibalije.

U susretu 7. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka pobijedili vinkovačku Cibaliju s 2-0 (0-0), te se bodovno poravnali s vodećim Rijekom i Dinamom koji imaju utakmicu manje.

Slavonski derbi pripao je domaćinu koji su u samo dvije minute sredinom drugog dijela iskoristili dvije velike pogreške obrane Cibalije. U 65. minuti Benedikt Mioč je zabio nakon pogrešnog dodavanja Vitaića, a samo dvije minute kasnije nesigurnost vratara gostiju Matkovića iskoristio je Josip Knežević.

Osijek sada ima 16 bodova, koliko imaju i Rijeka i Dinamo, dok je Cibalia ostala na tri osvojena boda.

Pred 4000 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Vučković iz Zagreba.

>>Marko Rog napušta Dinamo i odlazi u Napoli: Ovo je veliki korak u mojoj karijeri