Nova blamaža engleskog prvaka: Southampton se poigrao s Leicesterom

Southampton - Leicester
22.01.2017.
u 15:44

Iako je Southampton imao čak četiri poraza u nizu, Leicester je očito u još goroj formi.

Engleski prvak Leicester City niti nakon 22 kola u engleskom prvenstvu ne zna za pobjedu na gostujućem travnjaku. Štoviše, novu gorku pilulu popila je momčad Claudija Ranierija na St. Mary's stadionu gdje joj je Southampton napunio mrežu s tri pogotka - 3:0.

Domaćin je poveo u 26. minuti pogotkom Warda-Prowsea, a do odmora prednost je povećao Rodriguez (39. minuta). Konačan rezultat postavio je Tadić u 86. minuti s bijele točke.

Iako je Southampton imao čak četiri poraza u nizu, Leicester je očito u još goroj formi i samo pet bodova dijeli ga od opasne zone.

>>Juventus u derbiju nadjačao Lazio: Mandžukić asistirao za vodeći pogodak