1/5
25.07.2016.
u 23:24

Bio mu je to četvrti nastup za novu momčad, a škotski mediji pišu da postaje miljenik navijača.

Niko Kranjčar zabio je svoj prvi pogodak za Glasgow Rangers. Dogodilo se to večeras u pobjedi Glasgowa u škotskom Liga kupu protiv trećeligaša Stranraera (3:0) na Ibroxu.

Niko je pogodio za konačnih 3:0 udarcem u 53. minuti s 20-ak metara. Bio mu je to četvrti nastup za novu momčad, a škotski mediji pišu da postaje miljenik navijača. Bivši hrvatski reprezentativac večeras je odradio svih 90 minuta.

Prva dva pogotka za Glasgow zabio je Martyn Waghorn, u petoj minuti iz jedanaesterca, a zatim u 16.