Ivica Olić
1/4
31.01.2015.
u 17:45

Hrvatski reprezentativac igrao je svih 90 minuta pred 57 tisuća gledatelja na Imtech Areni, a u sustavu 4-1-4-1 bio je najistureniji napadač.

Hit Bonnie Tyler 'Holding Out for a Hero' odjekivao je iz razglasa i grla navijača HSV-a uoči utakmice s Kölnom u čast povratnika Ivice Olića koji je jučer potpisao ugovor, a danas već zaigrao u dresu kluba čije boje je branio već od 2007. do 2009. godine.

Gosti iz Kölna pokvarili su Olin povratnički debi pobijedivši 2:0 u prvom nastupu nakon zimske stanke, u 18. kolu, a dvostruki strijelac bio je Marcel Risse (u 62. i 78. minuti).

HSV je nakon ovog poraza na 15. mjestu sa 17 bodova i u nastavku prvenstva očekuje ga teška borba za ostanak u elitnom društvu.