Na Šubićevcu Šibenik i Istra igrali neodlučeno - 1:1

Šibenik - Istra
1/9
29.05.2016.
u 21:04

Gosti su u vodstvo došli u 17. minuti pogotkom Trojaka, a Šibenčani su izjednačili tri minute prije kraja, strijelac je bio Sare

U prvoj utakmici doigravanja za Prvu HNL Šibenik je na Šubićevcu s Istrom igrao neodlučeno 1:1.

Gosti su u vodstvo došli u 17. minuti pogotkom Trojaka, a Šibenčani su izjednačili tri minute prije kraja, strijelac je bio Šare.

Uzvratna utakmica igra se 1. lipnja u Puli.

Puljani su morali u doigravanje nakon što su bili pretposljednji u Prvoj HNL, a Šibenik je bio viceprvak Druge HNL.

Iz Prve lige je ispao Zagreb, a ušla je Cibalia.