Milan izvukao remi protiv Torina, Pašalić igrao svih 90 minuta

Mario Pašalić
1/6
16.01.2017.
u 23:00

Nogometaši Torina i Milana su u posljednjoj utakmici 20. kola talijanskog prvenstva igrali 2:2 (2:0).

Domaći su bili puno bolji u prvom poluvremenu i poveli sa 2:0 preko Belottija (21) i Benassija (26), te su imali i veliku priliku za treći gol, ali je udarac Ljajića sa 11 metara u 32. minuti obranio Donnarumma.

U nastavku je Milan zaigrao bolje i stigao do izjednačenja zahvaljujući Bertolacciju (55) i Bacce (60-11m).

Mladi hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je čitavu utakmicu za Milan koji je sada peti sa 37 bodova i utakmicom manje, dok je Torino deveti sa 30 bodova.

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo

U posljednjoj utakmici 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je kao gost svladao Malagu sa 2:0 (0:0).

Strijelci su bili Inigo Martinez (50) i Juanmi (62).

Real Sociedad je sada peti sa 32 boda, dok je Malaga 13. sa 21.