Mijo Caktaš i drugu utakmicu zaredom asistent u pobjedi Rubina

Petar Glebov/PIXSELL
18.04.2016.
u 19:47

Šest kola prije kraja iznenađujući lider je Rostov sa 48 bodova, jedan manje ima drugi CSKA, a dva manje treći Zenit.

Hrvatski nogometaš Mijo Caktaš bio je asistent za jedini pogodak na utakmici 24. kola ruskog prvenstva kojim je Rubin iz Kazana kao gost svladao Ural u Jekaterinburgu sa 1-0 (0-0).

Caktaš je bio dodavač Šveđaninu Emilu Bergstromu za pobjednički pogodak u 75. minuti, a na terenu je proveo svih 90 minuta.

Rubin je ostao deveti na ljestvici sa 30 bodova, četiri manje od osmog Urala.