Mandžo zabio 18. gol u Bundesligi, strijelac i Lewandowski

Mario Mandžukić
19.04.2014.
u 17:47

Mario Mandžukić zabio je svoj 18. gol u Bundesligi ove sezone. Mandžo je bio strijelac u 31. kolu u pobjedi 2:0 na gostovanju kod posljednjeplasiranog Braunschweiga.

Hrvatski napadač u igru je ušao u 73. minuti, a 13 minuta kasnije pobjegao domaćoj obrani i lijevom nogom pogodio kroz noge vrataru Davariju. Prvi gol postigao je Pizarro.

Raspoložen je bio i Robert Lewandowski, Mandžin konkurent za najboljeg strijelca. Napadač Borussije postigao je pogodak u pobjedi nad Mainzom 4:2 tako da Lewandowski i Mandžukić sada imaju po 18 zabijenih golova u ligi.

Werder je s 3:1 svladao Hoffenheim, Freiburg je bio bolji od Borussije M. s 4:2, dok u susretu Augsburga i Herthe nije bilo golova.